Syksyn jäsenkirje ilmestynyt

Pohjois-Karjalan Sosiaaliturvayhdistyksen jäsentoiminnan tavoitteena on tiedottaa aktiivisesti jäsenistölleen yhdistyksen toiminnasta sekä mahdollistaa jäsenten osallistuminen ja vaikuttaminen yhdistyksen toimintaan ja toiminnan kehittämiseen. Jäsenille lähetetään 2-3 kertaa vuodessa yhdistyksen jäsenkirje, jossa tiedotetaan ajankohtaisista asioista. Vähintään kerran vuodessa järjestetään jäsentilaisuus, jossa jäseniltä haetaan evästystä ja ideoita yhdistyksen ajankohtaisiin kehittämisteemoihin. Yhdistyksen jäsenet pääsevät arvioimaan yhdistyksen toimintaa kahden vuoden välein toteutettavalla sähköisellä jäsenkyselyllä. Jäsenet ovat tervetulleita yhdistyksen sääntömääräiseen vuosikokoukseen sekä kaikkiin yhdistyksen tapahtumiin ja tilaisuuksiin!

Uusimman jäsenkirjeen voit lukea tästä.

Jäseneksi liittyminen maksaa
20 euroa /yksilöjäsen ja
50 euroa/yhteisöjäsen.

Jäseneksi voi liittyä lähettämällä nimi- ja osoitetiedot, joko postitse, sähköpostilla tai oikeasta sivupalkista löytyvällä lomakkeella. Pankkisiirto lähetetään ilmoittautumisen jälkeen.
Siltakatu 20 A 11, 80100 JOENSUU
Piia Heikkinen
etunimi.sukunimi@pksotu.fi